कपिलवस्तुमा मतदातालाई बाँड्न लगिएको रक्सी बरामद , कांग्रेस उम्मेदवार माथी आरोप

0

कपिलवस्तु ,बैशाख २८
मतदातालाई लैजाँदै गरेको रक्सी कपिलवस्तु प्रहरीले बरामद गरेको छ । बुधवार कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नम्बर ३ सानो वर्गदहवामा स्टार ब्रान्डको रक्सी बाँड्दै गर्दा पक्राउ परेका हुन । लु १ ज २४१० नम्बरको भ्यानमा राखिएको रक्सी स्थानीयलाई बाँड्न लागेको देखे पछि प्रहरीलाई खबर गरिएको थियो । प्रहरीले बाँड्न लागेको रक्सी सहितको भ्यान र मानिस सहित नियन्त्रणमा लिएको छ ।

Quantam studie,

१२ कार्टुन (२६० बोतल) रक्सी सहित १ जनालाई पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलवस्तुका प्रवक्ता डि एस पि जेसी शाहले बताए ।

मायादेवी गापा

सो रक्सी नेपाली काँग्रेसले मतदातालाई बाँड्न लागेको स्रोतले दाबी गरेको छ । निवर्तमान वडा अध्यक्ष तथा क्रिकेट एसोसिएसन कपिलवस्तुका अध्यक्ष समेत रहेका वडा नम्बर ३ मा उम्मेदवार प्रकाश गैरे माथि रक्सी बाँड्न लगेको आरोप लागेको छ।

शिवराज बन ब्यवस्थापन समिती

शिवराज बन ब्यवस्थापन समिती

गौतम बुद्ध बन ब्यवस्थापन समिती

शुद्धोधन गाउँपालिका

शुद्धोधन गाउँपालिका

  
  
  
महराजगजं नगरपालिका
यशोधरा गाउँपालिका
Leave A Reply

Your email address will not be published.